ANKARA KORNİŞ USTASI

ANKARA KORNİŞ MONTAJI

Ankara Korniş montajı ekibimiz siz müşterilerimizin ev ve iş yerlerine gelerek ücretsiz bir şekilde korniş ölçülerini alır ve sonrasında ölçülere uygun korniş ve diğer gerekli olan malzemeleriyle beraber ev, ofis ve iş yerlerinizde kısa bir süre içerisinde montaj işleminizi gerçekleştirerek çözüme kavuşturmaktadırlar. Montaj işlemi sırasında eviniz ve iş yerleriniz kirlenmemesi için gayret gösteririz. Ustalarımız temiz ve titiz bir şekilde güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde çalışmaktadırlar

Rustik montajı da renso montajına benzemektedir.Tek vida veya çelik dübel ile yapılmaktadır.Üzerinde ki takılı olan perde uzun yıllar taşıyabilsin. Vida ve dübelin ölçüleri yanlış kullanıldığın da duvarınızda çok fazla bir şekilde görüntü kirliliği yapacaktır.Rustik montajında duvarınızda ki zeminin durumuna göre malzeme kullanabilmek için uzman kişilerle çalışmak gerekir.Sizin ve zamanınızın önemi için daha sağlıklı olacaktır.

ANKARA KORNİŞ USTASI

Ankara Perde ve Korniş Montajı ekibimi ile siz müşterilerimiz istediğiniz boylarda korniş ölçülerini iletebilirsiniz.İsteklerinizi daima ön planda tutmaktayız.Bizde Ankara korniş servisi olarak en kısa süre içerisinde gerekli malzemeleri temin ederek gelip montaj işlemini titizlikle gerçekleştiririz.

Ölçü alma durumunuz yok ise üzülmeyin ücretsiz ölçü almak için hemen gelmekteyiz.

Hızlı, kaliteli,titiz ve dürüst çalışmaktayız.

Deneyimli korniş ustalarımızla bir telefon ile yanınızdadır.

Temiz ve dikkatli çalışmak kaliteli hizmet anlayışımızın en öncelikli gayesidir.

Ekonomik fiyatlandırma Ankara tüm ilçe ve semtlerine servisimiz vardır.

Kullandığımız ürünler her zaman birinci sınıf ürünler olmakla beraber markası olan kornişlerdir.Her çeşit korniş modeli depomuzda mevcuttur.Korniş montajı sektöründe önemli olan bazı unsurlar vardır; Bunlar sırasıyla kullanılan korniş kalitesi, kullanılan dübel ve vida çeşitleri her vida veya dübel ile montaj yapılamaz olduğu gibi her tavan şekli farklıdır.Bazıları beton, alçıpan, ytong (gazbeton) ve ahşap olarak karşımıza çıkmaktadır.Bu durumlarda hangi vida veya dübel çeşitlerinin kullanılması gerektiği bilmek ayrı bir ustalık ve incelik işidir.Bu da yapılan işin ne kadar sağlıklı ve kaliteli bir işçilik çıkmasına sebep verir.Her matkap kullanan Acil Usta Gelsin değildir. Korniş montajı sektöründe en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek için siz değerli müşterilerimize en güncel eğilimleri takip ederek her zaman daha iyiye doğru hizmet vermekteyiz.

ANAHTAR