STOR MONTAJINDA KALİTE VE UYGUN FİYAT

Ankara Stor Montajı ekibimi ile siz müşterilerimiz isteklerinizi daima ön planda tutmaktayız.

Ankara Stor servisi olarak en kısa süre içerisinde gerekli malzemeleri temin ederek gelip montaj işlemini titizlikle gerçekleştiririz.

Hızlı, kaliteli,titiz ve dürüst çalışmaktayız.

Deneyimli korniş ustalarımızla bir telefon ile yanınızdadır.

Temiz ve dikkatli çalışmak kaliteli hizmet anlayışımızın en öncelikli gayesidir.

Ekonomik fiyatlandırma Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine servisimiz vardır.

ÇANKAYA İLKBAHAR STOR PERDE MONTAJI

Çankaya İlkbahar Stor Montajı

Ankara Çankaya İlkbahar Stor Perde Montajı, Mekanik perdenin bir hayli çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri, stor perdelerdir. Bu perde çeşitleri, tüllerin altında güneşlik olarak kullanılabileceği gibi tek başına da kullanılabilir. Bir hayli renkte ve desende stor perde bulunur. Ayrı olarak dekorasyona katkıda bulunmak amacıyla stor perdelere istenilen eklemeler,boncuklar, reymeler da yapılabilir. Son zamanlarda stor perde oldukça yaygın olarak tercih edilen bir ürün olmuştur.Ankara Çankaya İlkbahar Stor Perde Montajı olarak Strolarınızı itina ile Montajını yapmaktayız.

Çankaya İlkbahar Stor Takma

ANKARA ÇANKAYA İLKBAHAR STOR PERDE MONTAJI

Çankaya İlkbahar Stor Perde Montajı, Özel bir kumaşın mekanizmaya sarılarak zincirlerin aşağı ya da yukarı çekilerek katlanma prensibiyle çalışan hayatımızda kolaylık sağlayan bir perde çeşididir. Madenler stor perde, genellikle iş yerlerinde tercih edilen stor perde günümüzde evlerde de kullanımı sıklaşan bir perdedir.

Çankaya İlkbahar Stor Ustası

ANKARA ÇANKAYA İLKBAHAR STOR PERDE MONTAJI

Stor perde kullanımı birçok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Yoğun bir tempoyla çalışan insanların özellikle tercih ettiği Çankaya İlkbahar Stor Perde Montajı perde hayatı kolaylaştırmaktadır.

Çankaya İlkbahar Stor Montajı

ANKARA ÇANKAYA İLKBAHAR STOR PERDE MONTAJI

Stor perde montajının yapımı her ne kadar basit gözükse de tecrübeli ustalar tarafından yapılması sağlamlık açısından önemlidir. Çankaya İlkbahar Stor Perde Montajı alanında en iyi hizmeti vermektedir.

Çankaya İlkbahar Zebra Montajı

ANKARA ÇANKAYA İLKBAHAR STOR PERDE MONTAJI

Çankaya İlkbahar Stor Perde Montajı tavanda daha rahat uygulanabilmektedir. Montaj yapılacak hizada başta ve sonra iki nokta işaretlenir. Burada ölçü; stor perdenin enine göre bakıldığında 50 cm de bir tane portray kullanılmasıdır. Bu portraylar yerine monte edildikten sonra stor perdenin mekanizmasının arkası portraya oturtulur.

Çankaya İlkbahar Montaj Ustası

ANKARA ÇANKAYA İLKBAHAR STOR PERDE MONTAJI

Çankaya İlkbahar Stor Perde Montajı, yalnızca işinde profesyonel ekiplerce yapıldığı takdirde başarılı sonuç verecektir. Sorunsuz bir kullanım için siz de, stor perdenizin montaj işi için tecrübeli bir firma ile çalışması şart olacaktır. Bu konuda şirketimiz sizler için montaj konusunda ayrıntılı bilgi vererek yapacağınız işlem hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabiliriz.

Çankaya İlkbahar Stor Takan Yer

ANKARA ÇANKAYA İLKBAHAR STOR PERDE MONTAJI

Çankaya İlkbahar Stor Perde Montajı, Stor perde montajı için uygulanan 5 yöntem vardır. Bunlar; korniş aparatı ile montaj, L ayak aparatı ile montaj, tavana montaj, pencere kasasına montaj, pencere kasasının üzerinde ki duvara montajdır.

Çankaya İlkbahar Jaluzi Montajı

ANKARA ÇANKAYA İLKBAHAR STOR PERDE MONTAJI

Çankaya İlkbahar Stor Perde Montajı, Çankaya İlkbahar stor takma,Çankaya İlkbahar stor montaj,Çankaya İlkbahar korniş ustası,Çankaya İlkbahar korniş takma,