STOR MONTAJINDA KALİTE VE UYGUN FİYAT

Ankara Stor Montajı ekibimi ile siz müşterilerimiz isteklerinizi daima ön planda tutmaktayız.

Ankara Stor servisi olarak en kısa süre içerisinde gerekli malzemeleri temin ederek gelip montaj işlemini titizlikle gerçekleştiririz.

Hızlı, kaliteli,titiz ve dürüst çalışmaktayız.

Deneyimli korniş ustalarımızla bir telefon ile yanınızdadır.

Temiz ve dikkatli çalışmak kaliteli hizmet anlayışımızın en öncelikli gayesidir.

Ekonomik fiyatlandırma Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine servisimiz vardır.

ALTINDAĞ STOR PERDE MONTAJI

Altındağ  Stor Montajı

Ankara Altındağ Stor Perde Montajı, Mekanik perdenin bir hayli çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri, stor perdelerdir. Bu perde çeşitleri, tüllerin altında güneşlik olarak kullanılabileceği gibi tek başına da kullanılabilir. Bir hayli renkte ve desende stor perde bulunur. Ayrı olarak dekorasyona katkıda bulunmak amacıyla stor perdelere istenilen eklemeler,boncuklar, reymeler da yapılabilir. Son zamanlarda stor perde oldukça yaygın olarak tercih edilen bir ürün olmuştur.Ankara Altındağ Stor Perde Montajı olarak Strolarınızı itina ile Montajını yapmaktayız.

Altındağ  Stor Takma

ANKARA ALTINDAĞ STOR PERDE MONTAJI

Altındağ Stor Perde Montajı, Özel bir kumaşın mekanizmaya sarılarak zincirlerin aşağı ya da yukarı çekilerek katlanma prensibiyle çalışan hayatımızda kolaylık sağlayan bir perde çeşididir. Madenler stor perde, genellikle iş yerlerinde tercih edilen stor perde günümüzde evlerde de kullanımı sıklaşan bir perdedir.

Altındağ  Stor Ustası

ANKARA ALTINDAĞ STOR PERDE MONTAJI

Stor perde kullanımı birçok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Yoğun bir tempoyla çalışan insanların özellikle tercih ettiği Altındağ Stor Perde Montajı perde hayatı kolaylaştırmaktadır.

Altındağ  Stor Montajı

ANKARA ALTINDAĞ STOR PERDE MONTAJI

Stor perde montajının yapımı her ne kadar basit gözükse de tecrübeli ustalar tarafından yapılması sağlamlık açısından önemlidir. Altındağ Stor Perde Montajı alanında en iyi hizmeti vermektedir.

Altındağ  Zebra Montajı

ANKARA ALTINDAĞ STOR PERDE MONTAJI

Altındağ Stor Perde Montajı tavanda daha rahat uygulanabilmektedir. Montaj yapılacak hizada başta ve sonra iki nokta işaretlenir. Burada ölçü; stor perdenin enine göre bakıldığında 50 cm de bir tane portray kullanılmasıdır. Bu portraylar yerine monte edildikten sonra stor perdenin mekanizmasının arkası portraya oturtulur.

Altındağ  Montaj Ustası

ANKARA ALTINDAĞ STOR PERDE MONTAJI

Altındağ Stor Perde Montajı, yalnızca işinde profesyonel ekiplerce yapıldığı takdirde başarılı sonuç verecektir. Sorunsuz bir kullanım için siz de, stor perdenizin montaj işi için tecrübeli bir firma ile çalışması şart olacaktır. Bu konuda şirketimiz sizler için montaj konusunda ayrıntılı bilgi vererek yapacağınız işlem hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabiliriz.

Altındağ  Stor Takan Yer

ANKARA ALTINDAĞ STOR PERDE MONTAJI

Altındağ Stor Perde Montajı, Stor perde montajı için uygulanan 5 yöntem vardır. Bunlar; korniş aparatı ile montaj, L ayak aparatı ile montaj, tavana montaj, pencere kasasına montaj, pencere kasasının üzerinde ki duvara montajdır.

Altındağ  Jaluzi Montajı

ANKARA ALTINDAĞ STOR PERDE MONTAJI

Altındağ Stor Perde Montajı, Altındağ stor takma,Altındağ stor montaj,Altındağ korniş ustası,Altındağ korniş takma,